O nas

Wchodząc na tą stronę zapewne zainteresowało Cię kim jesteśmy i co nami kieruje prowadząc ten sklep komputerowy. Bardzo nam miło, że właśnie ten aspekt Cię zainteresował. Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej nurtujące was pytania.

Kim jesteśmy?

Sklep iNetPC.pl został założony w 2021 roku, z pobudek czysto gamingowych. Na terenie miasta, w którym głównie działamy nie istniał żaden sklep, który oferowałby sprzęt gamingowy najwyższej klasy, a pracownicy takiego sklepu mogli odpowiednio doradzić jaki sprzęt dobrać do naszych ulubionych gier. Z tego też powodu my, ekipa sklepu, jako miłośnicy gier komputerowych oraz technologii, postanowiliśmy założyć sklep komputerowy inny niż wszystkie. Nowa jakość obsługi klienta, nowe podejście do sprawy budowy komputerów, których domeną jest jakość i marka, a motorem miłość do gier!

Budowa komputerów marki iNetPC

Po uruchomieniu sklepu, rozpoczęliśmy budowę komputerów gamingowych, które są obecnie sprzedawane pod marką sklepu iNetPC – iNetGaming. Główną ideą budowy tych jednostek jest jakość oraz ponadprzeciętna wydajność. Komputery te mają poradzić sobie w każdych warunkach i w każdej grze, a ponadto są idealnie dopasowane proporcjonalnie do ich ceny. Tak pozostało do dziś, każdy budowany przez nas komputer ma wykonywać swoje zadania wedle oczekiwań naszego klienta.

Obsługa przede wszystkim!

Klienci odgrywają istotną rolę w budowaniu naszego sklepu, który nieustannie się rozwija. Dlatego też nie można było zaniedbać tak ważnego i istotnego czynnika jak Wy! Klienci!
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ważne jest dla nas to, abyś otrzymał to czego poszukujesz, w dodatku w dobrej cenie i jak najwyżej jakości. Dlatego nie obawiaj się kontaktu z nami, jeśli nie znalazłeś/aś tego czego szukasz. Kontaktując się z nami możesz uzyskać informacje o interesujących Cię produktach, których jeszcze nie ma w sklepie oficjalnie.
W sklepie iNetPC.pl możesz złożyć zamówienie specjalne na część, której jeszcze nie ma w naszym sklepie.
To wy budujecie nasz sklep, więc na podstawie najchętniej wybieranych przedmiotów staramy się dobrać ofertę tak, by była ona możliwie jak najbardziej interesująca dla naszych klientów.